O nás

Kdo jsme?

  Jsme mladá ryze česká společnost, která byla založena roku 2006. Chceme být dynamickým hráčem a poli české gastronomie. Máme dlouholeté zkušenosti z předchozí práce v oboru gastronomie a obchodu pro tento segment. Jsme otevřeni novým myšlenkám a výzvám. Snažíme se, abychom byli efektivním nástrojem a pomocníkem pro vaše podnikání v tomto nelehkém, ale krásném a perspektivním oboru.

Naše vize

  Chceme poskytovat společnostem jednotlivcům na českém gastronomickém poli kvalitní a spolehlivé informace a služby. Naším cílem je zjednodušit, zefektivnit a upevnit obchodní vztahy mezi odběrateli a dodavateli v gastronomii.

  Pracujeme na tom, aby naše aplikace Poptávka zprostředkovala a zjednodušila obchod a hledání nových obchodních příležitostí pro všechny subjekty v gastronomii.

  Víme, že v dnešní době není vůbec jednoduché najít kvalitní zaměstnance a proto bychom chtěli pomocí naší aplikace Zaměstnání sjednotit a zrychlit hledání zaměstnání a zaměstnanců pro všechny, kdo pracují v segmentu gastro a obchod.

  Přinášíme pro Vás množství kvalitních a spolehlivých informací pomocí našich dalších aplikací, ať jsou již to informace o obchodních společnostech v sekci Katalog firem nebo informace o platné legislativě včetně odkazů na aktuální znění zákonů nebo vzorů dokumentů potřebných pro Vaše podnikání.

  Hledáme pro Vás informace o veletrzích, výstavách, významných gastronomických akcích, školeních, seminářích a dalších příležitostech z České republiky, Slovenska, Evropy a zbytku světa v sekci Výstavy.

  Pro snadnou orientaci na poli stravovacích, ubytovacích a zábavních zařízení jsme připravili sekci Katalog gastro provozů kde jsou všechny tyto podniky přehledně zařazeny.

  Prostě a jednoduše chceme Vám pomoci ve Vaší nelehké práci!
OBCHODNÍ INFORMACE

Fakturační adresa:

GASTRONOM TOP s.r.o.
Železniční 9, 326 00 Plzeň

IČO: 26409275
ĎIČ: CZ26409275

E-mail: info@egastronomie.cz
 

Výpis z obchodního rejstříku


Naleznete nás zde:
Zvětšit mapu